Instagram
Facebook
Youtube
gmap
Logo mmedukacja

MMEdukacja

Szczegóły

Masz pytanie? Napisz do nas!

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Instagram
Facebook
Youtube
gmap

Akademia Edukacji

EDU Maciej Adamski

Facebook
Instagram

Dobra pamięć jest ogromną pomocą nie tylko w szkole, lecz także w codziennym życiu. Niektóre osoby mają lepszą zdolność zapamiętywania niż inne, ale na szczęście umiejętność tę można ćwiczyć. Konieczne jest regularne wykonywanie odpowiednich ćwiczeń pamięciowych, których nauczysz się na organizowanych przez nas kursach.

 

Nasz kurs technik zapamiętywania pozwala na doskonalenie swoich zdolności. Składa się on z wielu części, umożliwiających ćwiczenie wyobraźni, kreatywności czy koncentracji uwagi. Podczas szkoleń wykorzystujemy różnego rodzaju pomoce naukowe, w formie zadań interaktywnych czy kserówek

 

Kurs ćwiczenia pamięci obejmuje różnego rodzaju techniki, które pozwalają na zapamiętywanie informacji usłyszanych zaledwie raz. Mowa tu m.in. o:

 

  • łańcuchowej metodzie zapamiętywania,
  • technice słów zastępczych,
  • pokoju rzymskim.

 

Uczymy różnych metod, dostosowanych do tego, jakie informacje mają zostać zapamiętane. Taka wiedza przyda się m.in. podczas nauki nowych języków i pomoże dzieciom w łatwiejszym radzeniu sobie z obowiązkami szkolnymi.

 

Z zapamiętywaniem bezpośrednio są powiązane także kursy tworzenia map myśli. Aby możliwe było pamiętanie większej liczby informacji, konieczne jest odpowiednie przygotowanie mózgu. Powinien on właściwie analizować dane, dzięki czemu możliwe będzie ich zapamiętanie na dłużej. Zapisanie się na kurs jest doskonałą inwestycją w przyszłość – zarówno jeśli chodzi o dzieci, jak i dorosłych.

 

Kurs technik zapamiętywania