Instagram
Facebook
Youtube
gmap
Logo mmedukacja

MMEdukacja

Szczegóły

Masz pytanie? Napisz do nas!

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Instagram
Facebook
Youtube
gmap

Akademia Edukacji

EDU Maciej Adamski

Facebook
Instagram

Mapy myśli doskonale sprawdzają się podczas wykonywania codziennych zadań. Dzięki nim możliwe jest lepsze zorganizowanie dnia i uzyskanie lepszej wydajności, także w pracy. W trakcie naszego kursu tworzenia map myśli dowiesz się, czym dokładnie są takie rozpiski i dlaczego warto je wykonywać w przypadku codziennych decyzji. Sprawdzają się one zarówno w przypadku najmłodszych kursantów w wieku szkolnym, jak i dorosłych, którzy chcą poprawić swoją wydajność.

 

Mapy myśli pozwalają przede wszystkim na łatwiejsze pracowanie nad złożonymi problemami. Dzięki nim można sprawnie zarządzać zespołem czy własnymi zadaniami. Tworzenie map pozwala także na poprawienie kreatywności i uporządkowanie wielu informacji, bez obciążania swojej pamięci. To cenna pomoc w trakcie nauki nowych zagadnień.

 

W trakcie kursu mind mapping uczymy uczestników najpopularniejszych metod tworzenia takich schematów. Pokazujemy, jak odpowiednio analizować informacje i planować kolejne zadania. Mapy myśli są bowiem doskonałą alternatywą dla zwykłych notatek.

 

Tworzenie map myśli jest jednym z elementów kursów szybkiego czytania i innych szkoleń, które mają na celu poprawienie pamięci i zdolności analizowania informacji. Warto skorzystać z takich warsztatów już w wieku szkolnym. To właśnie wtedy mózg jest bowiem najbardziej podatny na ćwiczenia, a więc możliwe jest poprawienie m.in. jego zdolności do zapamiętywania.

 

Kurs tworzenia map myśli