Instagram
Facebook
Youtube
gmap
Logo mmedukacja

MMEdukacja

Szczegóły

Masz pytanie? Napisz do nas!

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Instagram
Facebook
Youtube
gmap

Akademia Edukacji

EDU Maciej Adamski

Facebook
Instagram

Szybkie czytanie to umiejętność, która może przydawać się w wielu sytuacjach. Jest ona ceniona przede wszystkim w trakcie nauki. Dzięki niej możliwe jest zapoznanie się z długą treścią w krótkim czasie, a co najważniejsze – zapamiętanie najważniejszych informacji. Kurs szybkiego czytania dla dzieci z naszej oferty obejmuje różnego rodzaju techniki, poprawiające umiejętności najmłodszych.

 

Multimedialny kurs szybkiego czytania ma na celu:

 

  • rozwijanie wyobraźni,
  • eliminowanie błędów w pisowni,
  • wzbogacenie słownictwa,
  • poprawienie koncentracji,
  • zwiększenie szybkości czytania,
  • poprawienie stopnia rozumienia tekstu.

 

Kurs szybkiego czytania dla dzieci jest przeprowadzany w oparciu o różnego rodzaju materiały. Są to przede wszystkim ćwiczenia, które trafiają w gusta najmłodszych uczestników. Wykorzystujemy też zadania do druku i przesyłamy je kursantom do wglądu w domu.

 

Kurs szybkiego czytania ma na celu także poprawienie pamięci. Znaczenie ma bowiem nie tylko tempo zapoznania się z tekstem, lecz także stopień zapamiętania jego treści. Dopełnieniem szkolenia może być np. kurs ćwiczenia pamięci. Umiejętności nabyte w trakcie lekcji pozwalają na łatwiejsze wykonywanie codziennych czynności oraz przyswajanie wiedzy. To doskonały wybór przede wszystkim dla osób  wieku szkolnym, eliminujący problemy z nauką. Termin kursu ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. To ćwiczenia indywidualne, pozwalające na skupienie pełnej uwagi na danym dziecku.

 

Kurs szybkiego czytania dla dzieci