Instagram
Facebook
Youtube
gmap
Logo mmedukacja

MMEdukacja

Szczegóły

Masz pytanie? Napisz do nas!

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Instagram
Facebook
Youtube
gmap

Akademia Edukacji

EDU Maciej Adamski

Facebook
Instagram

Edukacja finansowa pozwala na zapoznanie się z najważniejszymi zagadnieniami w tym zakresie, a także sprawne prowadzenie działalności czy wykonywanie codziennych operacji związanych z pieniędzmi. W trakcie naszych kursów pokazujemy, jak działają poszczególne mechanizmy finansowe. Uczymy uczestników przedsiębiorczości i pomagamy w obraniu odpowiedniego celu w życiu. Wielu z nich zostaje następnie właścicielami firm, pracując na własny rachunek.

 

Kurs edukacji finansowej obejmuje różnego rodzaju zagadnienia związane zarówno z prowadzeniem działalności, jak i codziennym życiem. Uczymy naszych kursantów przede wszystkim rejestrowania wydatków i odpowiedniego planowania budżetu, jak i działania poszczególnych operacji bankowych czy systemów oszczędzania. Pokazujemy najczęściej popełniane błędy, które w dłuższej perspektywie czasu mogą doprowadzić do problemów finansowych. Wiedza uzyskana na kursie bez wątpienia przyda się w codziennym życiu i związanych z nim obowiązkach.

 

Przeprowadzamy kurs edukacji finansowej w terminie dogodnym dla naszych kursantów. Wybieramy datę i godzinę zgodnie z Twoimi potrzebami. W taki sposób prowadzimy też inne szkolenia, m.in. kurs tworzenia map myśli. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze swoich obowiązków i innych zajęć, by zdobyć nową wiedzę i poszerzać swoje horyzonty. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu!

 

Kurs edukacji finansowej