Masz pytanie? Napisz do nas!

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Instagram
Facebook
Youtube
gmap

Akademia Edukacji

EDU Maciej Adamski

Facebook
Instagram
Instagram
Facebook
Youtube
gmap
Logo mmedukacja

MMEdukacja

Szczegóły

szybkie czytanie
28 września 2020

"Miłość bez granic" Nick i Kanae Vujicic. Dobra książka o niezwykłej historii miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody. 

Dlaczego przeczytałam tę książkę? 

Czy to dobra książka? 

O czym jest ta książka?

Jak czytać "Miłość bez granic"?

 

Dlaczego przeczytałam tę książkę? 

 

Nicka Vujicica znałam z Internetu, gdzie widziałam nagrania z wystąpień i kilka opisów historii z życia. W 2018 roku pojechałam do Wrocławia na szkolenie "Życie bez ograniczeń", gdzie oprócz innych prelegentów Nick miał swoje wystąpienie. Uważnie obserwowałam całe przemówienie Nicka. Nick Vujicic urodził się bez rąk i bez nóg, mimo tego podróżuje po całym świecie i przemawia do ludzi. Podczas wystąpienia niejednokrotnie opowiadał o swojej rodzinie, o uczuciu jakim darzy najbliższych i o łączącej ich więzi. Zdecydowałam się przeczytać książkę z polecenia mojego męża, który podjął jeszcze lepszą decyzję ode mnie - przeczytał tę książkę jeszcze przed naszym ślubem. 

 

Czy to dobra książka? 

 

"Miłość bez granic" została napisana przez małżeństwo - Nicka i Kanae Vujicic. Bardzo mi się podoba to rozwiązanie, ponieważ oboje opisują historię swojej miłości i każdy z nich patrzy na to z innej perspektywy. Kanae zwraca uwagę na aspekty ważne dla kobiety, pisze o tym jak się czuje w danej sytuacji, jak reaguje na to jej ciało, co ją cieszyło i szczerze wyznaje kiedy jej było ciężko. Z kolei Nick opisuje męską perspektywę miłości i małżeństwa. Tak samo jak Kanae zwraca uwagę na to, co sprawia mężczyźnie problem, co raduje. W książce ukazane jest jak ważne w rodzinie są role żony, męża, matki, ojca, przyjaciółki, przyjaciela, kochanki i kochanka.

 

dobra książka Miłość bez granic

 

O czym jest ta książka?

 

W książce zostały opisane perypetie miłosne Kanae i Nicka Vujicic. Autorzy wspominają o tym, jak było z ich miłością zanim się poznali. Następnie opowiadają o momencie zakochania i przez historię zaręczyn możemy się dowiedzieć, jak planowali ślub, na co zwracali uwagę, czy finalnie dana kwestia była dla nich ważna, czy też nie. Małżonkowie opowiadają o pierwszych latach małżeństwa, o doświadczeniach związanych z kupnem domu i rodzicielstwem. 

 

dobra książka Miłość bez granic

 

Jak czytać "Miłość bez granic"?

 

Cała książka jest napisana lekko i czyta się ją z ogromną przyjemnością. Czytając nie mogłam się od niej oderwać, byłam ciekawa co będzie dalej, jak dana sytuacja była odebrana przez drugą stronę. Kończąc książkę, było mi szkoda, że już nie ma kolejnej strony, którą mogę przeczytać.

 

A Tobie jak podoba się ta książka? Napisz do mnie wiadomość!

- Marta

 

Zobacz też: 

Kawiarnia na końcu świata

Powrót do kawiarni na końcu świata

Dlaczego warto przeczytać opowiadania Wiedźmina

Przeczytaj więcej o mojej pracy →

Cześć!

Jestem Maciej. Pomagam dzieciom, młodzieży i dorosłym efektywnie wykorzystywać pracę mózgu w codziennym życiu, poprzez dostarczenie alternatywnych metod uczenia się i rozwoju.

lepiej się uczę, bo szybko czytam

Masz pytanie? Napisz do nas!

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wiadomość. Administratorem danych osobowych jest Maciej Adamski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą EDU Maciej Adamski z siedzibą w 44-313 Wodzisław Śląski ul. Bolesława Chrobrego 15, NIP 6472580255, REGON 368446630, e-mail: wodzislawslaski@akademiaedukacji.pl

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Akademia Edukacji

Chcesz otrzymać powiadomienie
o nowym artykule?
Zapisz się!
Twój e-mail:
Subskrybuj
Subskrybuj
Dziękujemy
Wypełnij wszystkie pola